Kalıcı Makyaj& Microblading

Ana Sayfa Kalıcı Makyaj& Microblading

Kalıcı Makyaj& Microblading

Makyaj kusursuz görünüme ulaşmak ve estetik tatmin sağlamak amacıyla yapılan bir uygulamadır. Kalıcı makyaj ise bu görünümünün bozulmasına, zaman ve para kaybına karşı yapılan ve hayata pratiklik katan bir işlem olarak bilinmektedir. Kalıcı makyaj yöntemi ile yüz hatlarınızı belirginleştirip, estetik olarak sizde kaygı uyandıran bir bölgeyi değiştirebilirsiniz. Günlük hayatta kendini makyajlı olarak görmek isteyen, makyaj yapmakta zorlanan ve vakit ayıramayan kişiler tarafından sıklıkla tercih edilir. Ayrıca vücutta kıl köklerinin zarar görmüş olduğu, yanık ve izler gibi dış görünümü etkileyen durumların dolgu teknikleri ile daha estetik bir görünüme kavuşturulması sağlanır. Tabi ki bu işlem sadece kadınlar için değildir. Erkekler arasında en fazla yaptırılan işlemler ise sakal ve renk düzensizliklerini ortadan kaldırmak amaçlıdır. Kalıcı makyaj ile şu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz;

-Kaş ve yüz yapısındaki orantıya göre en uygun biçim belirlenerek kaşlardaki seyreklik ortadan kaldırılıp,yoğunluk arttırılabilir.

-Dudaklardaki dış çizgilere belirginleştirme ve dolgunlaştırma işlemleriyle şekil ve renk verilebilir.

-Kirpik diplerine uygulanarak bakışların belirginleştirilmesini sağlanabilir.

-Farklı makyaj teknikleriyle kusurlu bulunan bölgelerde düzeltilme yapılabilir.

Bu işlemi yaptırmak kuşkusuz ki uzmanlık ve deneyim istemektedir. Ayrıca işlemin yapılacağı yerlerde hareketlerin titizliği ve etrafın sterilize olması da çok önemlidir. İstediğiniz görünüme karar verdikten sonraki en önemli aşama yaptıracağınız kişiye ve çalışma alanına karar vermektir. Bilindiği gibi insan vücudunda estetiğe en önem verilen bölge yüzdür. Bu bölgede gerçekleşecek olan en ufak hata veya bozukluk ciddi psikolojik ve fiziksel sorunlara yol açabilir.Royal Tattoo'da 15 yıldır güzellik sektörünün içerisinde olarak bu işlemleri gerçekleştiren uzmanımız tarafından alacağınız bu hizmeti sizlere gönül rahatlığıyla sunuyoruz. Malzemeleri dövme malzemeleriyle benzerlik gösteren, her farklı bölge için bir çok çeşitte renk bulunduran fakat tabanca, iğne ve boya yapıları olarak değişiklik gösteren bir set kullanılmaktadır. Bir çok ton boya arasından yüzünüze en uygun ve en doğal olanı tercih etmeniz durumunda, aylarca rahatlıkla kullanabileceğiniz doğal ve kalıcı bir makyaja sahip olursunuz. Bu konu hakkında aklınızı karıştıran veya merak ettiğiniz soruların cevaplanmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir ya da stüdyomuza gelerek bilgi alabilirsiniz.